whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Hakkımızda

YERLİX Gayrimenkul, ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş eğitimlerimiz, etkin pazarlama hizmetlerimiz ve global çalışma alanımızla siz müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla en tecrübeli, başarılı gayrimenkul danışmanları, partnerleriyle “verimli, kalıcı bir iş birliği, alışveriş, paylaşım ve dostluk” dilekleriyle beslenen sloganıyla hizmete başlamıştır.

YERLİX Gayrimenkul, 2019 yılı başında emlak sektörüne giriş yapmıştır. YERLİX Gayrimenkul’un hedefi, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, başarısını global bir marka haline getirmektir.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, YERLİX Gayrimenkul’un Türkiye’nin dört bir yanındaki çok sayıdaki seçkin gayrimenkul firmasıyla birlikte hareket etmekte ve paylaşımcı bir çalışma sergilemektedir.

YERLİX Gayrimenkul olarak, ulusal emlak portföyü ve uluslararası müşteri ağımızla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. YERLİX Gayrimenkul ailesine katılmak isteyen sektörün saygın firmalarına kapımız kadar açıktır.

Bizimle partner olun hem gayrimenkul, hem de müşteri portföyünüz genişlesin.

Danışman ya da Partnerimiz Ol